Podczas włamania zgubił dokumenty - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podczas włamania zgubił dokumenty

Data publikacji 08.01.2014

Żoliborscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do samochodu. Łupem padł wówczas fotelik dziecięcy, klucze oraz pojemnik z olejem silnikowym. Podczas włamania z kieszeni wypadł podejrzanemu portfel z dokumentami. Dariusz S. już usłyszał zarzuty za kradzież z włamaniem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Około 8:00 policjanci z Żoliborza zostali powiadomieni o włamaniu do pojazdu, przy ulicy Potockiej. Funkcjonariusze natychmiast udali się pod wskazany adres. Na miejscu okazało się, że z fiata uno został wymontowany fotelik dziecięcy oraz skradziono klucze do kół i pojemnik z olejem silnikowym. Podczas wykonywania oględzin uszkodzonego pojazdu, jeden z policjantów znalazł w samochodzie portfel z dokumentami. Mundurowi bardzo szybko ustalili gdzie obecnie przebywa właściciel dokumentów, który najprawdopodobniej miał związek z tym włamaniem i udali się pod ten adres.

Policjanci na parkingu przy ulicy Krajewskiego ujawnili samochód użytkowany przez właściciela dokumentów. W samochodzie zamontowany był fotelik dziecięcy, który pokrzywdzony rozpoznał jako swój.

Dariusz S. został zatrzymany. Mężczyzna przyznał się, że włamał się do zaparkowanego pojazdu, a skradziony fotelik od razu zamontował w swoim pojeździe. Mężczyzna już usłyszał zarzuty za kradzież z włamaniem. Teraz grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.
eb/ij