Policjanci przejęli znaczną ilość narkotyków - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przejęli znaczną ilość narkotyków

Data publikacji 01.10.2013

400 gramów amfetaminy, ponad 200 gramów marihuany przejęli policjanci ze stołecznego wywiadu. Funkcjonariusze zatrzymali także 32-latka, który odpowie za posiadanie środków odurzających. Mężczyzna wpadł w trakcie kontroli drogowej, jadąc rowerem ul. Racławicką. Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował go na trzy miesiące. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Policyjni wywiadowcy jadąc ul. Racławicką zwrócili uwagę na rowerzystę, którego postanowili skontrolować. W czasie kontroli funkcjonariusze znaleźli u 32-latka 20 torebek foliowych z roślinnym suszem.

Policjanci przewieźli mężczyznę do komendy przy ulicy Opaczewskiej. Szybko wyszło na jaw, że w torebkach znajduje się marihuana.

W wyniku przeszukania mieszkania 32-latka funkcjonariusze znaleźli kolejne porcje marihuany oraz amfetaminę i elektroniczną wagę. W sumie do sprawy zabezpieczono 400 gramów marihuany i 200 gramów amfetaminy.

Policjanci z Ochoty po zebraniu niezbędnego materiału dowodowego doprowadzili mężczyznę do prokuratury, gdzie został przesłuchany. 32-latek usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających, a prokurator wystąpił z wnioskiem o jego tymczasowe aresztowanie, do którego sąd się przychylił. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.

ea/ew