Odpowie za narkotyki i próbę przekupstwa - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za narkotyki i próbę przekupstwa

Data publikacji 31.05.2009

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału kryminalnego wczoraj około 9.00 zatrzymali w centrum kolejną osobę, która miała przy sobie narkotyki. W czasie kontroli osobistej przy 35 letnim Sebastianie K. funkcjonariusze ujawnili foliową torebkę z 6 gramami marihuany. W mieszkaniu znaleziono jeszcze 65 gramów amfetaminy i 39 tabletek ekstazy. Dodatkowo mężczyzna proponował funkcjonariuszom łapówkę. Dziś zatrzymanym zajmie się Sekcja Dochodzeniowo - Śledcza.

Wczoraj rano przy ul. Tamka w czasie kontroli osobistej śródmiejscy kryminalni ujawnili przy 35 letnim Sebastianie K. małą foliową torebkę, w której znajdował zielony susz roślinny. Doświadczenie policjantów podpowiadało im, że mogą to być narkotyki. Sprawdzono substancję narkotestem i okazało się, że to marihuana. Następnie w czasie przeszukania mieszkania znaleziono tam jeszcze 39 tabletek ekstazy i foliową torebkę z 65 gramami amfetaminy.

Po tym wszystkim 35 latek próbował się ratować łapówką w wysokości 2000zł w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Dziś zajmą się nim śródmiejscy śledczy, którzy sprawdzą czy Sebastian K. nie zajmował się również handlem substancjami odurzającymi. Za posiadanie narkotyków i próbę przekupstwa grozi mu nawet do 8 lat więzienia.