17-latkowie odnalezieni - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

17-latkowie odnalezieni

Data publikacji 26.05.2009

Policjantom tłumaczyli, że zostali porwani i przywiezieni do Warszawy. szybko jednak okazało się, że w rzeczywistości uciekli z Sochaczewa, bo mieli problemy w szkole. Dwóch 17-latków, których zaginiecie zgłosili rodzice, odnaleźli w centrum Warszawy policjanci ze Śródmieścia.

Wczoraj wieczorem rodzice zgłosili zaginięcie dwóch 17-latków. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania chłopców. Informację o ich zaginięciu przekazano do wszystkich jednostek Policji w kraju.

Dzisiaj po 7.00 policjanci z patrolówki zauważyli w pobliżu sklepów przy ul. Marszałkowskiej dwóch nastoletnich chłopców. Ich rysopisy pasowały do opisu poszukiwanych od wczoraj. Policjanci zatrzymali chłopców i już po chwili było wiadomo, że są to zaginieni nastolatkowie.

Jak ustalono, chłopcy uciekli z domów wczoraj około 19.00 i przyjechali do Warszawy. Tu przebywali w okolicach Pałacu Kultury i Nauki. Początkowo twierdzili, że zostali uprowadzeni i porzuceni w Warszawie, ale później przyznali się, ze uciekli z powodów problemów w szkole. O zatrzymaniu nastoletnich uciekinierów natychmiast powiadomiono ich rodziców, którzy odbiorą ich z komendy w centrum.
 

 

ak, to