Narkotyki ukrył za podwieszanym sufitem - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył za podwieszanym sufitem

Data publikacji 07.05.2009

90 porcji marihuany, torebki do jej pakowania, wagę elektroniczną i ponad 2.400 złotych pochodzące najprawdopodobniej ze sprzedaży narkotyków zabezpieczyli kryminalni z Ochoty. Zatrzymali dilera narkotyków Jana P. (l.20). Narkotyki ukryte na klatce schodowej za podwieszanym sufitem odnalazł specjalnie do tego wyszkolony pies. Zatrzymany za swoje czyny wkrótce odpowie przed sądem.

Wczoraj dzielnicowy z Ochoty w trakcie kontroli jednej z klatek schodowych przy ulicy Opaczewskiej zauważył młodego mężczyznę. Ten na widok policyjnego munduru zaczął uciekać. Kiedy do kryminalnych z Ochoty, drogą radiową, dotarła informacja o zdarzeniu natychmiast wkroczyli do akcji. Błyskawicznie udali się w poszukiwania mężczyzny, którego bardzo dokładny rysopis podał dzielnicowy.

Szybko ustalili, gdzie mieszka i zapukali do drzwi jego mieszkania. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli 2 tablice informacyjne z autobusu, pieniądze w kwocie ponad 2.400 złotych pochodzące najprawdopodobniej ze sprzedaży narkotyków. 46 gramów marihuany, wagę elektroniczną i torebki do jej pakowania, które były ukryte za podwieszanym sufitem na klatce schodowej, znalazł pies wyszkolony do wyszukiwania środków odurzających. Jan P. został zatrzymany. W przeszłości był zatrzymywany za posiadanie narkotyków. Policjanci wystąpili z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie wobec 20-letniego Jana P. tymczasowego aresztu.

 

ak, ew