Zwłoki mężczyzny znaleziono w wodzie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zwłoki mężczyzny znaleziono w wodzie

Data publikacji 01.05.2009

Wilanowscy policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono kilkanaście dni temu w miejscowej rzeczce. Najprawdopodobniej zwłoki leżały w tym miejscu nawet kilka miesięcy. Mundurowi proszą wszystkie osoby o pomoc w rozwiązaniu sprawy i dotarciu do rodziny zmarłego. Poniżej podajemy rysopis zmarłego oraz numery kontaktowe z funkcjonariuszami.

Od początku kwietnia policjanci z Wilanowa prowadzą sprawę i wyjaśniają wszystkie okoliczności związane ze znalezieniem zwłok n/n mężczyzny. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych osobowych. Najprawdopodobniej ciało w kanale odpływowym leżało kilka miesięcy. Mężczyzna w chwili znalezienia ubrany był w ciemną kurtkę do pasa, ciemne spodnie i ciemny sweter. Wstępnie określono jego wiek od 50 do 60 lat.

Charakterystycznym znakiem szczególnym mężczyzny jest brak lewej nogi, która została chirurgicznie amputowana na wysokości uda. Jedynym przedmiotem,  jaki nieżyjący  miał przy sobie  był plastikowy, czarny zegarek z jasną tarczą.

Prosimy wszystkie osoby, które mogą pomóc policjantom w ustaleniu tożsamości mężczyzny o kontakt. Wszelkie informacje można przekazywać funkcjonariuszom Komisariatu Policji Warszawa Wilanów przy ulicy Okrężnej 57 osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonów:

(0-22) 603 18 31 – Dyżurny KP Wilanów czynny całą dobę,
(0-22) 603 11 36 – dni powszednie w godz. 08:00 – 16:00,
(0-22) 603 14 76 – prowadzący postępowanie,

fax.: (0-22) 603 18 51

Informacje można także przekazać za pośrednictwem poczty e-mail na adres: mokotow@policja.waw.pl

ea/ao