Przyłapany na kradzieży, szukany listem gończym - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przyłapany na kradzieży, szukany listem gończym

Data publikacji 25.04.2009

Kule kąpielowe schował pod kurtką. Przekonany, że nikt nie widzi, próbował wynieść je ze sklepu. Na szczęście zauważyli to, sklepowi ochroniarze. Ujęli 22-letniego Piotra W. i przekazali wezwanym policjantom. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez sąd grodzki do odbycia kary. Towar został zabezpieczony, a mężczyzna przewieziony do komendy, skąd trafi do aresztu.

Wczoraj późnym wieczorem policjanci ze śródmiejskiej komendy zostali wezwani do interwencji, w sprawie kradzieży sklepowej w centrum handlowym w Śródmieściu. Tam pracownicy ochrony ujęli po przekroczeniu linii kas młodego mężczyznę, który chciał ukraść ze sklepu kule kąpielowe o wartości kilkudziesięciu złotych.

Interweniujący funkcjonariusze po przybyciu na miejsce zatrzymali 22-letniego Piotra W. W czasie kontroli policjanci sprawdzili zatrzymanego w zbiorach informatycznych, gdzie okazało się, że za kradzieże jest poszukiwany przez sąd grodzki na Pradze, do odbycia kary pozbawienia wolności.

Dzisiaj zajęli się nim dochodzeniowcy, którzy przedstawią mu zarzuty kradzieży. Następnie młody mężczyzna zostanie przewieziony do aresztu celem odbycia kary. Za kolejną kradzież odpowie przed sądem grodzkim.

dt, to