Znowu groził matce - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znowu groził matce

Data publikacji 24.04.2009

Jak ustalili policjanci, Łukasz H. już od kilku lat znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją matką. Wczoraj pijany mężczyzna wrócił do domu i zdemolował mieszkanie matki. Zdesperowana kobieta wezwała na pomoc Policję. Po wytrzeźwieniu, mężczyźnie zostaną przedstawione zarzuty za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad rodziną. Dochodzeniowcy z Bielan będą wnioskować o 3-miesięczny areszt.

Od 2007 roku Łukasz H. znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. Wobec mężczyzny sąd wydał już wyrok. Sytuacja jednak z dnia na dzień stawała się coraz bardziej poważna. Wczoraj wieczorem pijany 19-latek wrócił do domu. Pomiędzy nim a matką doszło do awantury. Młody człowiek zdemolował mieszkanie. Domownicy wezwali Policję. Łukasz H. wyszedł przed przybyciem mundurowych. Po kilku godzinach 19-latek został zatrzymany.

Łukasz H. trafił do izby wytrzeźwień. Gdy wytrzeźwieje, policjanci z dochodzeniówki przedstawią mu zarzuty. 19-latek ma już na koncie niejeden zarzut i wyrok, między innymi za znęcanie się nad matką i konkubiną i groźby karalne wobec ojca konkubiny. Tym razem funkcjonariusze będą wnioskować o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

ak, eb