Narkotyki u 15-latka - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki u 15-latka

Data publikacji 22.04.2009

21 porcji marihuany i wagę laboratoryjną zabezpieczyli policjanci zwalczający przestępczość wśród nieletnich. Zatrzymali 15-letniego Cezarego U. Znaleziono przy nimi w jego mieszkaniu narkotyki. Funkcjonariusze sprawdzają teraz, skąd i w jakim celu 15-latek posiadał takie ilości środków odurzających. Podejrzewają, że nieletni mógł nimi handlować.

Była 12.50, gdy funkcjonariusze patrolu szkolnego kontrolowali teren w pobliżu jednego z gimnazjów na Ochocie. W pewnym momencie zauważyli grupę młodzieży. Uwagę mundurowych zwrócił jeden z chłopców. Nieletni na widok patrolu zaczął uciekać, odrzucił po drodze porcję narkotyku. Szybko został schwytany. Jak się okazało, 15-letni Cezary U. odrzucił działkę marihuany. Znaleziono przy nim również wagę elektroniczną.

W trakcie dalszych czynności policjanci w miejscu zamieszkania Cezarego U. znaleźli kolejne 20 porcji narkotyków. Ukrywał je w pokoju w piecyku gazowym oraz na klatce schodowej bloku. Funkcjonariusze szczegółowo sprawdzają teraz, skąd i w jakim celu 15-latek posiadał takie ilości środków odurzających. Podejrzewają, że nieletni mógł nimi handlować.
 

 

ak, ew