Ukrył się we wnęce za szafą - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrył się we wnęce za szafą

Data publikacji 16.04.2009

Ojciec mówił że był, ale wyszedł, matka, że go nie ma - takie sprzeczne wersje podawali rodzice. Policjanci z Sulejówka postanowili dokładnie sprawdzić całe mieszkanie. Okazało się, że poszukiwany przez Policję Adam A. (l. 28) ukrył się w wąskiej wnęce za szafą. W ciągu najbliższych godzin policyjny konwój zabierze go do zakładu karnego, gdzie spędzi kolejne 2 lata.

Wczoraj wieczorem policjanci z Sulejówka mieli zatrzymać 28-letniego Adama A. Mężczyzna nie zgłosił się do zakładu karnego. Skazany za znieważenie policjantów, naruszenie nietykalności funkcjonariuszy publicznych i uszkodzenie mienia, miał spędzić dwa lata „za kratkami”.

Policjanci z zespołu kryminalnego zapukali do mieszkania Adama A. Kiedy weszli, ojciec powiedział, że syn jest w domu,. Po Adamie A. nie było jednak śladu. Rodzic szybko znalazł usprawiedliwienie dla syna, twierdził, że pewnie wyszedł. Za to matka zapewniała, że go nie ma. Funkcjonariusze postanowili dokładnie sprawdzić wszystkie pomieszczenia.

Skierowali się w stronę szafy. W środku nie było jednak poszukiwanego. Nagle jeden z funkcjonariuszy przesunął mebel w bok. Okazało się, że we wnęce ukrywał się Adam A. Tego samego wieczoru mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W ciągu najbliższych godzin przewieziony zostanie do zakłady karnego.

 

ak, dn