Zatrzymany za bicie i poniżanie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za bicie i poniżanie

Data publikacji 16.04.2009

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali 35-letniego Krzysztofa W. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad swoją konkubiną. Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta znosiła bicie, poniżanie i wyzwiska. Milczenie przerwała, gdy została dotkliwie pobita.

Jak tylko do policjantów z nowodworskiej komendy dotarła wiadomość o pobiciu młodej kobiety, od razu zaczęli wyjaśniać okoliczności sprawy. Wszystko wskazywało na to, że sprawcą pobicia był człowiek jej bliski, z którym mieszkała. Policjanci ustalili, że najprawdopodobniej nie był to odosobniony przypadek agresywnego zachowania. Złość narastała w mężczyźnie szczególnie po wypiciu alkoholu. Wówczas to, wszczynał awantury, wyzywał ją, szarpał, popychał i bił.

Kobieta w milczeniu cierpiała, aż do momentu, kiedy sprawca dotkliwie ją pobił. Wówczas postanowiła powiedzieć o wszystkim policjantom. Po zebraniu niezbędnych informacji mundurowi z Nowego Dworu zatrzymali 35-letniego Krzysztofa W. Mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzut znęcania się na swoją konkubiną. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

dt, ij