Groził siekierą, że pozabija rodziców - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Groził siekierą, że pozabija rodziców

Data publikacji 14.04.2009

Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego zatrzymali agresywnego 14-latka. Chłopak wrócił do domu pod wpływem narkotyków i siekierą groził członkom swojej rodziny. Nastolatek bezpośrednio po zdarzeniu trafił do policyjnej izby dziecka, a dzisiaj będzie odpowiadał przed sądem ds. rodzinnych i nieletnich.

Wszystko wydarzyło się wczoraj rano w Nowym Dworze Mazowieckim. Wtedy to, do policjantów dotarła wiadomość, że młody człowiek terroryzuje rodzinę. Z informacji wynikało, że 14-latek siekierą groził rodzicom. Natychmiast pod wskazany adres udali się policjanci.

Gdy nastolatek zorientował się, że została wezwana Policja, uciekł z domu. Funkcjonariusze ustalili, że 14-latek nad ranem wrócił z imprezy do domu i zaczął awanturować się z rodzicami. W pewnym momencie wziął siekierę i zaczął grozić rodzicom i siostrze twierdząc, że ich zabije. Na potwierdzenie swoich słów uderzył narzędziem kilkakrotnie w drzwi garażu. Po zebraniu tych informacji, policjanci ruszyli na poszukiwanie nastolatka.

Funkcjonariusze spotkali 14-latka na ulicy w pobliżu rodzinnego domu. Chłopak został zatrzymany. Poddano go badaniu na obecność narkotyków w organizmie. Jak się okazało wynik był pozytywny. Agresywny nastolatek resztę dnia i noc spędził w policyjnej izbie dziecka, a dziś będzie odpowiadał przed sędzią ds. rodzinnych i nieletnich.

dt, ij