Po raz kolejny wpadł z narkotykami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Po raz kolejny wpadł z narkotykami

Data publikacji 12.04.2009

Policjanci bardzo często podczas pełnionej służby spotykają osoby, które zatrzymywali już wcześniej i znają ich kryminalną przeszłość. Tak było i tym razem. W ręce wywiadowców wpadł po raz kolejny 28-letni Łukasz S. Miał przy sobie 0,9 grama marihuany. Odpowie za posiadanie narkotyków.

Kilkanaście minut przed 18.00. policjanci z południowopraskiego wywiadu dostrzegli idącego ulicą Chłopickiego mężczyznę. Szybko zorientowali się, że jest to dobrze im znany 28-letni Łukasz S. Był już wcześniej przez nich zatrzymywany w związku z posiadaniem środków odurzających. Tym razem na widok funkcjonariuszy też wyraźnie się zaniepokoił i zdenerwował, nie wiedział co ma zrobić. Wywiadowcy podjęli interwencję. Podczas wykonywania czynności wyszło na jaw, że mężczyzna nadal nie stroni od narkotyków. W kieszeni jego spodni policjanci znaleźli papierowe zawiniątko, w którym znajdował się zielono-brunatny susz roślinny. 28-latek od razu przyznał, że jest to marihuana. Twierdził, że ma ją dla siebie.

Funkcjonariusze zatrzymali Łukasza S., a substancję zabezpieczyli. Dochodzeniowcy przedstawili zatrzymanemu zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu za to do 3 lat więzienia.
 

 

ak, jw