Policjanci odnaleźli 4-dniowe niemowlę - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli 4-dniowe niemowlę

Data publikacji 11.04.2009

Matka razem z maleństwem opuściła szpital bez wiedzy lekarzy dziś wcześnie rano. Lekarze natychmiast powiadomili o wszystkim Policję. Pół godziny później policjanci znaleźli matkę i dziecko. Niemowlę leżało w opuszczonym pomieszczeniu dozorcy na starym parkingu przy ul. Okrąg. Oboje są już ponownie na oddziale szpitalnym.

Wszystko działo się bardzo szybko. O 7.45 policjanci otrzymali zgłoszenie z jednego z warszawskich szpitali o ucieczce matki z 4-dniowym niemowlęciem. Wszystko wskazywało na to, ze matka była w szoku poporodowym. Trzeba było działać bardzo szybko. Na miejsce skierowano policyjne załogi. Przeszukiwano teren wokół.

Pół godziny później funkcjonariusze zobaczyli matkę dziecka. Kobieta twierdziła, że jej dziecko nie żyje. Niemowlęcia jednak nie było przy niej. Leżał w pobliżu tylko jego kocyk. Na szczęście kilka minut później w opuszczonym pomieszczeniu dozorcy na starym parkingu przy ul. Okrąg znaleziono dziecko. Zarówno matkę, jak i niemowlę natychmiast przewieziono do szpitala. W tej chwili są już na oddziale szpitalny, Dziecku prawdopodobnie nic poważnego nie zagraża.

 

ak