Mieli przy sobie narkotyki - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mieli przy sobie narkotyki

Data publikacji 03.04.2009

Za posiadanie środków odurzających odpowie trzech mężczyzn. Dwóch z nich wpadło wyniku kontroli drogowej. Podczas legitymowania okazało się, że w dłoni i w kieszeni spodni mężczyźni ukrywają zawiniątka z amfetaminą. Na miejsce wezwano przewodnika z psem, który przy dźwigni zmiany biegów i w schowku od strony pasażera znalazł dwa woreczki, w tym jeden z amfetaminą. Natomiast marihuanę i szklaną fifkę z narkotykiem miał przy sobie 24-letni Emanuel C.

Wczoraj nad ranem wolscy policjanci podczas patrolowania ulicy Kolejowej zatrzymali do kontroli drogowej daewoo nubirę. Podczas sprawdzania mężczyzn podróżujących samochodem, okazało się, że kierowca w dłoni trzyma woreczek z amfetaminą, natomiast pasażer ma ukryte w kieszeni spodni zawiniątko z białym proszkiem. Mężczyzn zatrzymano, a na miejsce wezwano przewodnika z psem. Niebawem okazało się, że przy dźwigni zmiany biegów leży woreczek z folią aluminiową, natomiast w schowku od strony pasażera torebka z amfetaminą. Wszystkie rzeczy zabezpieczono, a mężczyzn zatrzymano. Teraz 25-letniemu Arturowi S. i 32-letniemu Pawłowi H. grozi do 3 lat więzienia.

Dzisiaj w nocy przy ul. Chłodnej w ręce wolskich policjantów wpadł 24-letni Emanuel C. Mężczyzna widząc mundurowych sięgnął do kieszeni spodni i wyciągnął z niej woreczek foliowy, który błyskawicznie odrzucił do siebie. Ruch ten nie umknął uwadze funkcjonariuszy. Podczas przeszukania wyszło na jaw, że w odzieży ukrywa on jeszcze szklaną fifkę z narkotykiem. Po nocy spędzonej w izbie wytrzeźwień (miał prawie 2,5 promila alkoholu we krwi) odpowie za posiadanie marihuany. Także i jemu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

ak, eg