Strzelał do żony z wiatrówki - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Strzelał do żony z wiatrówki

Data publikacji 23.11.2011

Policjanci z Piaseczna zatrzymali Waldemara S. Agresywny mężczyzna, od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Dwa dni temu strzelał do kobiety z wiatrówki. Ofiara przemocy opowiedziała o swojej tragedii policjantom. Waldemarowi S. grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bicie, znęcanie się, poniżanie to tajemnica wielu rodzin. Kolejna rodzina doświadczyła przemocy domowej w „czterech ścianach”. Tym razem policjanci pomogli mieszkance gminy Piaseczno. Pokrzywdzona zdecydowała się opowiedzieć o tragedii jaka ją dotknęła. Kobieta poinformowała policjantów, że od dłuższego czasu mąż znęca się nad nią psychicznie i fizycznie, dochodzi też do rękoczynów.

Mężczyzna stawał się coraz bardziej agresywny. Wyzywał kobietę, poniżał ją i groził jej pozbawieniem życia, groźby były na tyle realne, że kobieta uciekła z domu. Waldemar S. zaczął wtedy strzelać do niej z wiatrówki, na szczęście nie doszło do tragedii. Ostatnie zachowanie 61-latka sprawiło, że kobieta postanowiła wezwać patrol policji. Mężczyzna podpalił budynki gospodarcze na wspólnej posesji.

Funkcjonariusze z komendy w Piasecznie zatrzymali agresywnego mężczyznę, zabezpieczyli też do badań wiatrówkę z której strzelał do żony. 61-latek w chwili zatrzymania był pijany. Miał 2,3 promila alkoholu w organizmie. Dziś sprawa Waldemara S. trafiła do prokuratury z wnioskiem o tymczasowy areszt. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

hkk, mm

Film Strzelał do żony z wiatrówki


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Strzelał do żony z wiatrówki (format flv - rozmiar 4.61 MB)