Po raz drugi trafił do aresztu - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Po raz drugi trafił do aresztu

Data publikacji 10.11.2011

Policjanci z Wieliszewa zatrzymali Jacka B. Mężczyzna usłyszał już zarzuty naruszenia czynności narządów ciała swojej konkubiny oraz kierowania w stronę kobiety gróźb karalnych. 49-latek w czerwcu tego roku wyszedł z aresztu gdzie trafił za podobne przestępstwo. Również wtedy ofiarą przemocy była jego konkubina. Tym razem grożą mu 2 lata pozbawienia wolności.

Ostatnie wydarzenia, po których kobieta kolejny raz postanowiła zgłosić sprawę na policję miały miejsce w minioną sobotę wieczorem. Roztrzęsiona i przerażona zadzwoniła do oficera dyżurnego policji w Serocku z prośbą o pomoc i interwencję.

Z przekazanych informacji wynikało, że konkubent kobiety w szarpaninie, do której doszło złamał jaj palec a wcześniej groził pobiciem i podpaleniem domu. Pod wskazany adres wysłany został natychmiast najbliższy patrol policji, który zatrzymał agresywnego mężczyznę.

Po zbadaniu stanu trzeźwości 49-latka okazało się, że ma we krwi prawie 3 promile alkoholu.
Jacek B. został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Sąd rejonowy w Legionowie zdecydował już o jego tymczasowym aresztowaniu na 2 miesiące.

dt, rsz