Ukradł lampę medyczną za 12 tysięcy złotych - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł lampę medyczną za 12 tysięcy złotych

Data publikacji 19.10.2011

Tomasz B. odpowie za kradzież w warunkach recydywy. Mężczyzna skorzystał z zaproszenia znajomej do wypicia alkoholu w jej mieszkaniu. Gdy kobieta zasnęła, zabrał z jej mieszkania lampę medyczną i telefon komórkowy. Wartość strat to ponad 12 tysięcy złotych. Kiedy pokrzywdzona zorientowała się, że została okradziona wezwała Policję. 25-latek przyznał się do kradzieży i dobrowolnie oddał skradzione przedmioty. O wysokości kary zadecyduje niebawem sąd.

Tomasz B. przyjął zaproszenie znajomej, aby w jej mieszkaniu wypić alkohol. Wykorzystując gościnność kobiety, ukradł jej lampę medyczną oraz telefon komórkowy. Kiedy pokrzywdzona zorientowała się, że doszło do przestępstwa, zawiadomiła wolskich policjantów. Przybyli na miejsce mundurowi zatrzymali 25-latka. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i oddał właścicielelce skradzione przedmioty.

Po nocy spędzonej w policyjnej celi Tomasz B. usłyszał zarzuty kradzieży w warunkach recydywy. O wysokości kary dla mężczyzny zadecyduje niebawem sąd.

dt, jk