Konkubent awanturnik - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Konkubent awanturnik

Data publikacji 06.10.2011

Patrolowcy zatrzymali 37-letniego Dariusza M., który znęcał się nad swoją konkubiną. Podczas jednej z awantur pobił ją, groził nożem i wyrzucił z domu, a sam zamknął się w mieszkaniu z pięciorgiem dzieci. Usłyszał już zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Po 23.00 patrolowcy podjęli interwencję w związku ze zgłoszeniem znęcania się psychicznego i fizycznego. Pokrzywdzona poinformowała, że pokłóciła się z konkubentem, który w trakcie awantury zadał jej kilka uderzeń w różne części ciała, a na koniec zaczął grozić nożem i wypędził ją z domu, a sam zamknął się w mieszkaniu z pięciorgiem dzieci.

Funkcjonariusze zareagowali błyskawicznie. 37-letni Dariusz M. udając wyrwanego ze snu otworzył drzwi policjantom. Twierdził, że nie ma pojęcia o co chodzi i czego mundurowi od niego chcą, upierał się, że nie było żadnej awantury i nic nie zrobił konkubinie. Został zatrzymany, miał 0,9 promila alkoholu we krwi. Pokrzywdzona otrzymała pomoc medyczną, złożyła zawiadomienie o znęcaniu się nad jej osobą przez Dariusza M.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego przedstawili zatrzymanemu zarzut, teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

ea/jw