Wyładował złość na lusterku - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wyładował złość na lusterku

Data publikacji 20.08.2011

Wolscy patrolowcy zatrzymali młodego mężczyznę, który dokonał uszkodzenia lusterka w jednym z samochodów. Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania ul. Karolkowej z Kasprzaka. 20-latek usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia, za który kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Policjanci z Woli zostali powiadomieni o uszkodzeniu samochodu zaparkowanego w rejonie skrzyżowania ul. Karolkowej z Kasprzaka. Z relacji świadków wynikało, że młody mężczyzna wszedł do banku żeby wypłacić pieniądze. Gdy usłyszał odmowę, wyszedł na ulicę i z impetem kopnął w lusterko osobowego fiata. Policjanci błyskawicznie ustalili sprawcę czynu i zatrzymali go w rejonie zdarzenia. Krzysztof N. został przewieziony na komendę i trafił do policyjnej celi. Śledczy przedstawili mu zarzuty uszkodzenia mienia, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

20-latek przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze 6 miesięcy pozbawienia wolności z zawieszeniu na 2 lata, dozór kuratora oraz obowiązek naprawienia szkody.

 

ak, jk