Zaatakował nastolatka, bo roznosił ulotki? - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował nastolatka, bo roznosił ulotki?

Data publikacji 18.08.2011

Policjanci z Ursynowa zatrzymali 66-letniego Czesława K. Mężczyzna kilka dni wcześniej zaatakował 16-latka, gdy ten roznosił ulotki reklamowe. Nastolatek potknął się i złamał nogę. Napastnik odpowie teraz za uszkodzenie ciała. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z bloków przy ulicy Kulczyńskiego. Do komisariatu na Ursynowie zgłosił się młody chłopak, który poinformował, że został zaatakowany prawdopodobnie przez jednego z mieszkańców bloku, w którym roznosił ulotki reklamowe. Z jego relacji wynikało, że gdy wkładał ulotki do skrzynek pocztowych podszedł do niego starszy mężczyzna, który zaczął się do niego wulgarnie odnosić. Następnie popchnął go i uderzył pięścią w plecy. Wtedy 16-latek przewrócił się i złamał nogę.

Funkcjonariusze znając rysopis sprawcy oraz jego przypuszczalny wiek ustalili, że jest nim 66-letni Czesław K. Jak się okazało jest to mieszkaniec bloku, w którym miało miejsce zdarzenie. Policjanci zatrzymali mężczyznę i przedstawili mu zarzut za uszkodzenie ciała. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

ku/ac