Zatrzymany za posiadanie marihuany - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za posiadanie marihuany

Data publikacji 16.08.2011

Wywiadowcy ze Starych Babic zatrzymali w piątkową noc Grzegorza S. Do zatrzymania doszło na terenie gminy Ożarów Mazowiecki, gdzie funkcjonariusze pełnili służbę. W trakcie kontroli policjanci ujawnili przy mężczyźnie środki odurzające. Marihuanę 20-latek trzymał w kieszeni kurtki. Detektywi przedstawili mieszkańcowi gminy zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał i poddał dobrowolnie karze.

W piątkową noc na terenie ożarowskiej gminy służbę pełnili wywiadowcy z komendy w Starych Babicach. Na ulicy Witosa policjanci zatrzymali Grzegorza S. W trakcie kontroli mężczyzny funkcjonariusze znaleźli przy nim środki odurzające. Mieszkaniec gminy narkotyki miał schowane w kieszeni kurtki. Przeprowadzone badanie narkotesterem potwierdziło, że była to marihuana. Policjanci osadzili 20-latka w policyjnej celi.

Następnego dnia sprawą Grzegorza S. zajęli się detektywi z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim. Funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał i poddał dobrowolnie karze.

dn/ego/