Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Skonfliktowani sąsiedzi po 17 latach złożyli wniosek o mediację

Data publikacji 12.08.2011

Po raz pierwszy policjanci z Targówka prowadzili sprawę, która zakończyła się złożeniem przez skłóconych sąsiadów wniosku o przeprowadzenie postępowania mediacyjnego. Kilka dni temu funkcjonariusze zatrzymali jedną ze stron konfliktu. Mężczyzna groził swojej sąsiadce, że urwie jej i jej dzieciom głowę. Był pijany. Trafił do izby wytrzeźwień. Gdy wytrzeźwiał, stwierdził, że sprawa poszła za daleko.

Kilka dni temu mieszkańcy jednej z posesji przy ulicy Gilarskiej pokłócili się między sobą. Jedna ze stron konfliktu znajdując się pod wpływem alkoholu, zagroziła drugiej, że urwie jej i jej dzieciom głowę . Wezwani na miejsce policjanci z Targówka zatrzymali mężczyznę, który groził swojej sąsiadce. 36–letni Piotr K. miał około dwóch promili alkoholu we krwi. Policjanci zawieźli go do izby wytrzeźwień.

Podczas przesłuchania wyszło na jaw, że Piotr K. był skonfliktowany ze swoją sąsiadką od 17 lat. Przyznał się do stawianego mu zarzutu kierowania wobec niej gróźb karalnych. Dodał, że chciałby się z nią pogodzić. Sprawa zostanie skierowana na drogę postępowania mediacyjnego.

 

ak, mb