Policjanci wyczuli marihuanę - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wyczuli marihuanę

Data publikacji 02.08.2011

Policjanci z wydziału kryminalnego wspólnie z funkcjonariuszem zajmującym się przestępczością narkotykową zabezpieczyli 175 gramów marihuany. Zapach suszu roznosił się po całym mieszkaniu. Zatrzymany 26-letni Artur K. ukrywał narkotyki dosłownie wszędzie, w plastykowych pudełkach, opakowaniach po odżywkach sportowych, młynku do kawy, na biurku, w szafie…Dodatkowo stróże prawa znaleźli jeszcze wagę elektroniczną. Dziś 26-latek trafi do prokuratury.

 

Policjanci wydziału kryminalnego oraz  zajmującego się zwalczaniem przestępczości narkotykowej sprawdzali, czy prawdziwa jest informacja dotycząca posiadania narkotyków przez pewnego 26-letniego mieszkańca Grochowa.

Zaraz po wejściu do mieszkania stróże prawa nabrali pewności, że niewątpliwie, w tym lokalu znajduje się marihuana. Pozostawało już tylko ją odnaleźć i zabezpieczyć. Nie potrwało to zbyt długo. Okazało się bowiem, że Artur K. trzymał narkotyki dosłownie wszędzie. Na każdym kroku policjanci napotykali pochowane działki i susz. I tak, w młynku do kawy, plastykowych pudełkach, opakowaniu po odżywce sportowej, na podłodze, biurku, w szafie w sumie zabezpieczyli 175 gramów marihuany i wagę elektroniczną.

Artur K. trafił do policyjnej celi. Dziś funkcjonariusze doprowadzą zatrzymanego do prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

 

dn