Złamał zakaz zbliżania się do żony - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Złamał zakaz zbliżania się do żony

Data publikacji 15.06.2011

62-letni Antoni K. odpowie za naruszenie sądowego zakazu zbliżania się do żony. Mężczyzna odbył karę 10 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad małżonką. Szybko zapomniał, że sąd orzekł również 5-letni zakaz zbliżania się do niej oraz nakaz opuszczenia mieszkania. 62-latek wpadł w ręce policjantów tuż po tym, jak wdarł się do domu. Dziś w dochodzeniówce usłyszy zarzut.

Policjanci zostali skierowani na interwencję do mieszkania na terenie Gocławia. Pomocy wzywała kobieta. Z jej relacji wynikało, że mąż, który wiosną tego roku wyszedł z więzienia po odbyciu wyroku za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad nią, wdarł się do domu i zniszczył wiele sprzętów. Pokrzywdzona obawiała się tego, co może zrobić małżonek. Okazało się, że ma on orzeczony sądownie zakaz wspólnego zamieszkiwania i zbliżania się do żony przez okres 5 lat.

Mundurowi błyskawicznie opanowali sytuację. Zatrzymali 62-latka. Kobieta złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, dziś w wydziale dochodzeniowo-śledczym Antoni K. usłyszy zarzut.

ea/jw