Pracownik agencji ochrony usiłował ukraść papierosy - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pracownik agencji ochrony usiłował ukraść papierosy

Data publikacji 26.04.2011

60 paczek papierosów różnych marek o łącznej wartości blisko 650 złotych usiłował ukraść z hali jednego z marketów w Ząbkach pracownik agencji ochrony. Przestępcze poczynania swojego kolegi wypatrzył operator monitoringu sklepu, który powiadomił o wszystkim swoich przełożonych oraz policjantów z komisariatu. Teraz 24-letni Krzysztof S. usłyszy zarzuty popełnienia przestępstwa przeciwko mieniu. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Niecodzienne zdarzenie wypatrzył na kamerach monitoringu jednego z marketów w Ząbkach pracownik ochrony. Zauważył, jak jego kolega po fachu z półek hali sklepu bierze kilka paczek papierosów. Podejrzewając , że może próbować je wynieść powiadomił o wszystkim swoich przełożonych. Dalsza obserwacja mężczyzny potwierdziła tylko jego przypuszczenia. Podczas kontroli przy pracowniku agencji ochrony ujawniono 60 paczek papierosów różnych marek. Wartość zabezpieczonego mienia oszacowano na kwotę blisko 650 złotych.

24-letni Krzysztof S. został przekazany przez ochronę przybyłym do sklepu policjantom. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i umieścili go w policyjnej celi. Teraz usłyszy zarzuty popełnienia przestępstwa przeciwko mieniu. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

dt, ts