Zatrzymany z kradzionymi radiami CB - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z kradzionymi radiami CB

Data publikacji 26.04.2011

Policjanci z Leszna zatrzymali Marcina M. Mężczyzna w minionym tygodniu włamał się do czterech samochód, a do piątego usiłował się włamać. Łupem sprawcy padły między innymi radia CB. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy 29-latku dwa radia CB, które wcześniej skradł. Marcin M. usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem, do których przyznał się i poddał dobrowolnie karze.

W minionym tygodniu policjanci z Leszna otrzymali zgłoszenie o pięciu włamaniach do samochodów. Z czterech z nich sprawca ukradł między innymi radia CB. Funkcjonariusze podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy przestępstwa. Wystarczyło im tylko dwa dni na dotarcie do sprawcy. Policjanci ustalili miejsce pobytu mężczyzny i zatrzymali Marcina M. Podczas zatrzymania funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie dwa radia CB. Jak ustalili policjanci, radia te zostały wcześniej skradzione przez 29-latka.

Marcin M. trafił do policyjnej celi. Detektywi z lesznowskiego komisariatu zebrali materiał dowodowy, a następnie przedstawili mężczyźnie cztery zarzuty kradzieży z włamaniem oraz jeden zarzut usiłowania włamania. 29-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał się dobrowolnie karze. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

dt, ego