Odpowiedzą za wtargnięcie na stadion - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za wtargnięcie na stadion

Data publikacji 21.04.2011

Dwóch mężczyzn zatrzymali śródmiejscy policjanci przed meczem Legii Warszawa z Lechią Gdańsk. Obaj próbowali wejść bez biletu. Dodatkowo po meczu policjanci zatrzymali nietrzeźwego kibica, który z autobusu rzucił butelką w radiowóz. Na szczęście, policyjny samochód nie uległ uszkodzeniu.

Pracownicy ochrony stadionu ujęli dwóch mężczyzn, którzy próbowali wejść na mecz bez biletu. Policjanci przewieźli 21-letniego Jarosława J. i 31-letniego Rafała P.do komendy przy ul. Wilczej. Jarosław J. miał w organizmie ponad pół promila alkoholu. Obu mężczyznom zostanie przedstawiony zarzut wtargnięcia na stadion, za co grozi rok pozbawienia wolności. Jedną z kar w takim przypadku jest zakaz wstępu na stadiony, o czym zadecyduje prokurator lub sąd.

Po wygranym meczu przez gospodarzy w czasie powrotów do domów w autobusie jadącym Armii Ludowej jedn z pasażerów rzucił butelkę po piwie w przejeżdżający radiowóz. Policjanci zatrzymali 20-letniego Michała M. Mężczyzna po wizycie w komendzie przy Wilczej trafił do izby wytrzeźwień. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Dzisiaj odpowie za swój chuligański wybryk.

 

ak, ah