On wyrzucał ją z domu, prokurator wyrzucił jego - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

On wyrzucał ją z domu, prokurator wyrzucił jego

Data publikacji 05.04.2011

Zakaz kontaktowania się z konkubiną, opuszczenie lokalu oraz dozór policyjny, taka decyzję podjął prokurator wobec Eugeniusza S, na podstawie zebranych materiałów przez nowodworskich policjantów. Mężczyźnie zarzuca się znęcanie nad kobietą oraz jej córką.

Informacja o znęcaniu się mężczyzny nad swoją przyjaciółką, dotarła do policjantów z Nowego Dworu Mazowieckiego 2 kwietnia. Mundurowi ustalili wstępne okoliczności i wszystko wskazywało na to, że kobieta mówi prawdę. Jak wynika z materiałów dowodowych kobieta cierpliwie znosiła poniżenia, awantury, wyzwiska, groźby i szturchańce od konkubenta przez kilka miesięcy. Groził jej oraz jej córce zabiciem oraz wyrzucał je z domu. Czara goryczy przelała się w sobotę, kiedy to mężczyzna zaczął grozić jej nożem. Wtedy postanowiła poprosić o pomoc policjantów. Awanturę zakończyli mundurowi, zatrzymując Eugeniusza S.

Na podstawie zebranych materiałów prokurator podjął decyzję o zastosowaniu wobec zatrzymanego dozór policyjny. Ponadto mężczyzna ma zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz ma się wyprowadzić z lokalu, w którym wspólnie mieszkali. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

bw/ij