Próbował zabić konkubinę - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Próbował zabić konkubinę

Data publikacji 04.04.2011

Zarzut usiłowania zabójstwa 32-letniej kobiety usłyszał Dariusz G. zatrzymany przez mokotowskich policjantów. Mężczyzna zaatakował swoją konkubinę nożem, zadając jej dziesięć ciosów. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. 38-latek został już decyzją sądu tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Ursynowa. Mężczyzna zaatakował nożem swoją konkubinę przed blokiem, w którym mieszkała. Zadał kobiecie dziesięć ciosów między innymi w okolice klatki piersiowej i uciekł. 32 –latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Sprawą zajęli się mokotowscy policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania napastnika, który jak się potem okazało ukrył się w miejscowości na terenie powiatu piaseczyńskiego. 38-letni Dariusz G. trafił do policyjnego aresztu.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna już od jakiegoś czasu groził kobiecie, ponieważ ta nie chciała z nim być. W dniu, w którym próbował ją zabić, doszło pomiędzy nimi do kłótni. Dariusz G. usłyszał już w prokuraturze zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

bw/mb