Trzy dni cieszył się wolnością - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Trzy dni cieszył się wolnością

Data publikacji 01.04.2011

Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę, którego zatrzymali ursynowscy policjanci. 28-letni Kamil Sz. groził pozbawieniem życia świadkowi, jeżeli ten nie zmieni swoich zeznań w sądzie. 28-latek kilka miesięcy temu usłyszał zarzut za usiłowanie rozboju na mężczyźnie. Teraz za popełnienie kolejnego przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Kilka dni temu do ursynowskich policjantów zgłosił się mieszkaniec dzielnicy z informacją o swoich problemach. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że jest zastraszany przez 28-latka. Mężczyzna groził mu pozbawieniem życia, jeżeli nie zmieni swoich zeznań w sądzie.

Ursynowscy policjanci w październiku zatrzymywali 28-letniego Kamila Sz. w za usiłowanie rozboju na mężczyźnie, który zwrócił się do nich o pomoc. Po usłyszeniu zarzutu za popełnione przestępstwo, sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Zaledwie kilka dni po opuszczeniu więziennych murów, mężczyzna popełnił kolejne przestępstwo, grożąc swojej ofierze.

Policjanci zatrzymali Kamila Sz., który zaledwie trzy dni cieszył się wolnością. Teraz 28-latek odpowie za wywieranie wpływu na świadka, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

 

ak, mb