Od lat groził żonie i córce - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Od lat groził żonie i córce

Data publikacji 21.03.2011

Noc, w policyjnym areszcie spędził agresywny 47-letni mężczyzna. Bielańscy policjanci zatrzymali Sławomira B. Mężczyzna groził pozbawieniem życia żonie i córce. Sprawca od kilku lat uprzykrzał życie najbliższym członkom rodziny. Dochodzeniowcy przestawili mu zarzuty za groźby karalne. Dziś sąd zdecyduje czy wobec agresora zostanie zastosowany 3 miesięczny areszt.

Bielańscy policjanci otrzymali wezwanie do jednego z mieszkań na ulicy Wrzeciono. Na miejscu okazało się, że 47-letni mężczyzna, groził pozbawieniem życia swojej żonie i córce. Jak ustalili funkcjonariusze, Sławomir B. nie po raz pierwszy groził swoim najbliższym. Przeciwko mężczyźnie już kilka razy toczyło się postępowanie.

Patrolowcy na miejscu byli kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia. Zatrzymany mężczyzna był nietrzeźwy. Został przewieziony do komendy na Żeromskiego i umieszczony w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzut za groźby karalne. Dziś sąd zdecyduje czy wobec 47-latka zostanie zastosowany 3 miesięczny areszt. Sławomirowi B. grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

bw/ew