Wpadł poszukiwany listem gończym - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł poszukiwany listem gończym

Data publikacji 02.03.2011

Piaseczyńscy policjanci zatrzymali wczoraj 50-letniego Andrzej M. Mężczyzna był od 3 lat poszukiwany. Sąd wydał za nim list gończy i nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, a komornik poszukiwał go do ustalenia miejsca pobytu. Teraz trafi do zakładu karnego za uporczywe uchylanie się od płacenia alimentów.

Mężczyzna był od 3 lat poszukiwany na podstawie listu gończego i nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego lub zakładu karnego. Podstawy poszukiwawcze wydał za nim Sąd Rejonowy w Piasecznie, poszukiwał go również komornik sądowy do ustalenia miejsca pobytu. Andrzej M. uporczywie uchylał się od wykonywania ciążącego na nim obowiązku alimentacyjnego.

W związku z tym, że nie płacił alimentów oraz nie było z nim żadnego kontaktu, sąd podjął decyzję o wszczęciu za nim poszukiwań na podstawie nakazu doprowadzenia i listu gończego.

Jak się okazało, 50-latek ukrywał się w okolicach Piaseczna. Policyjni wywiadowcy z Piaseczna uzyskali informację, że na terenie jednej z posesji może przebywać poszukiwany od 3 lat mężczyzna. Wczoraj po południu zatrzymali Andrzeja M., który trafił tam, gdzie powinien przebywać zgodnie z decyzja sądu.

dt, hkk