Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Następnym razem cię połamię, że żaden lekarz nie pomoże"

Data publikacji 21.02.2011

Policjanci zatrzymali 35-letniego Piotra M., który od 2004 roku znęcał się zarówno psychicznie, jak i fizycznie nad swoją konkubiną. Podczas ostatniej awantury groził jej, że następnym razem ją zabije albo połamie na tyle mocno, ze żaden lekarz nie będzie w stanie jej pomóc. Dziś w dochodzeniówce zatrzymany usłyszy zarzuty.

Po 21.00 policjanci z Pragi Południe udali się do jednego z mieszkań przy ulicy Dobrowoja, gdzie miała mieć miejsce awantura. Gdy wchodzili do budynku zatrzymali podejrzewanego mężczyznę. 35-letni Piotr M. chciał właśnie umknąć zanim przybędą mundurowi. Mężczyzna był pijany, miał 2,7 promila alkoholu we krwi.

Pokrzywdzona poinformowała policjantów, że konkubent pobił ją, próbował dusić i groził, że następnym razem ją zabije lub w najlepszym przypadku połamie na tyle mocno, że żaden lekarz nie będzie w stanie jej pomóc. Z relacji kobiety wynikało, że znęcanie się trwa już od prawie 5 lat. Tym razem kobieta zdecydowała się złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

35-latek noc spędził w ośrodku dla osób nietrzeźwych. Dziś zajmą się nim policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego.

 

ak, jw