Obnażał się przed 8-latkami - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Obnażał się przed 8-latkami

Data publikacji 11.02.2011

Policjanci z Bielan zatrzymali 45-latka, który obnażał się przed dziećmi bawiącymi się na placu zabaw przy przedszkolu. Piotra K. zauważył przypadkowy mężczyzna, który biegał w okolicach ulicy Lisowskiej. Świadek powiadomił opiekunkę, a ta wezwała policję. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny komendy policji z warszawskich Bielan odebrał zgłoszenie od zdenerwowanej opiekunki. Kobieta została poinformowana przez przypadkowego świadka, który biegał tamtą trasą, że przy placu zabaw kręci się jakiś człowiek, który onanizuje się na oczach dzieci. Mężczyzna obnażał się przy placu zabaw przylegającym do przedszkola. Opiekunka powiadomiła policję, a świadek zdarzenia udał się za mężczyzną.

Przy ulicy Duracza Piotr K. został zatrzymany. 45-latek trafił do policyjnego aresztu. Piotr K. był zupełnie zaskoczony widokiem mundurowych. Nie spodziewał się, że wpadnie w ich ręce.

Dzisiaj mężczyzna został przewieziony do prokuratury. Zgodnie z obowiązującym prawem osobie, która w celu zaspokojenia seksualnego prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej, grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat. Dzisiaj sąd zdecyduje czy wobec mężczyzny zostanie zastosowany areszt.

dt, eb