Bił pięściami, wyrywał włosy - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bił pięściami, wyrywał włosy

Data publikacji 29.11.2010

51-letni Leszek O. został zatrzymany przez policjantów z Bielan, w trakcie kolejnej awantury domowej, którą urządził w mieszkaniu przy ulicy Podczaszyńskiego. Mężczyzna znęcał się psychiczne i fizycznie nad konkubiną. Pokrzywdzona powiadomiła policję, gdyż tym razem doszło do rękoczynów. Za znęcanie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policję zawiadomiła kobieta, której konkubent po raz kolejny urządził w domu awanturę. Mężczyzna był bardzo agresywny, groził kobiecie pozbawieniem życia. Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Jak się okazało, 51- latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją konkubiną od kilku tygodni.

Kobieta zdecydowała się powiadomić Policję, gdy mężczyzna przeszedł do rękoczynów. Leszek O. bił kobietę pięściami po całym ciele i wyrywał jej włosy. Pokrzywdzona zaczęła obawiać się o swoje bezpieczeństwo.

Policjanci zatrzymali awanturnika kilka ulic dalej od miejsca zamieszkania i przewieźli na komendę. Mężczyzna już usłyszał zarzuty. Za znęcanie się nad najbliższymi Leszkowi O. grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

dt, eb