Skrępowała go taśmą i pobiła - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Skrępowała go taśmą i pobiła

Data publikacji 12.11.2010

39-letnia Małgorzata F. za to, że pozbawiła wolności i pobiła 50- letniego mężczyznę usłyszała zarzuty. Pijaną kobietę zatrzymali policjanci z Pragi Północ. Pobity mężczyzna trafił do szpitala. Małgorzata F. przyznała się do wszystkiego i poddała dobrowolnie karze.

Pięć minut przed 18 operator stołecznego stanowiska kierowania odebrał anonimową informację o tym, że w jednym z mieszkań przy ulicy Targowej dzieje się coś niedobrego. Ktoś wzywał pomocy. Policjanci z Pragi Północ natychmiast pojawili się na miejscu. Nikt nie otworzył im drzwi, dlatego szybko je wyważyli.

W kuchni na podłodze leżał pobity mężczyzna. Ręce i nogi miał skrępowane taśmą klejącą. Policjanci wezwali pogotowie ratunkowe. Pokrzywdzony trafił doi szpitala, a podejrzewana o pobicie kobieta do policyjnej izby zatrzymań. 39- letnia Małgorzata F. miała niemal 2,5 promila alkoholu we krwi.

Małgorzata F. za to, że pozbawiła wolności i pobiła 50- letniego mężczyznę usłyszała dwa zarzuty. Przyznała się do tych czynów i poddała dobrowolnie karze 1200 złotych grzywny.

bw/mb