Areszt dla złodzieja - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt dla złodzieja

Data publikacji 02.11.2010

Policjanci z Ursynowa zatrzymali złodzieja, który na terenie sklepów włamywał się do sejferów i kradł laptopy. Jerzy C. został ujęty w momencie , kiedy próbował dokonać kolejnego przestępstwa. Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty, za czyny których się dopuścił i został tymczasowo aresztowany przez sąd. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Ursynowscy policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży laptopa na terenie jednego z hipermarketów. Jak ustalili funkcjonariusze, złodziej najprawdopodobniej obcęgami wyłamał zamek w sejferze zabezpieczającym sprzęt i wyniósł go ze sklepu.

Kiedy podejrzanie zachowujący się mężczyzna pojawił się na terenie placówki, pracownicy ochrony, podejrzewając że może ponownie dokonać kradzieży , wezwali na miejsce ursynowskich policjantów. Ich przypuszczenia się potwierdziły. Jerzy C. wpadł, kiedy próbował ukraść kolejnego laptopa. 50-latek trafił do policyjnego aresztu.

Sprawa trafiła do ursynowskich policjantów zwalczających przestępczość przeciwko mieniu. Śledczy ustalili, że mężczyzna dokonał podobnego włamania na terenie jednego ze sklepów w Jankach. Jerzy C. usłyszał zarzuty za popełnione przestępstwa. Za włamanie grozi mu do 10 lat więzienia.
 

 

ak, mb